Postitatud

Isadepäevaks personaalsed kingitused!

Isadepäevaks pakume personaalse tekstiga õlleklaase, koogitoppereid ja bännereid. Lisaks leiad meie valikust ka õhupalle ja muid dekoratsioone, muutmaks see päev issile armsaks mälestuseks.


Isadepäeva õlleklaasid on suurustes 0.33l ja 0.5l, lisaks on jalaga õlleklaas 0.49l suuruses ning samuti õllekann 0.58l suuruses. Kellel on soovi mõne teise suuruse või klaasi vastu, näiteks viskiklaas või hoopis suur 1l õllekann, siis anna märku! Klaaside kleebised on väga tugevad ja püsivad, siiski soovitan pesta neid käsitsi, et kleebis säiliks kauem ilusana. Hiljem saad soovi korral tellida mu käest ka uue sõnumiga kleebise kui vana peaks olema kulunud. Kleebise toone on palju, populaarsemad on must, kuldne, hõbe, tumesinine, aga saada on ka hele mint, roosa, punane. Klaasile soovitan panna 1-3 sõna, et need jääks ilusasti näha ja poleks liiga kribu. 


Lisaks pakume ka koogitoppereid ja muffinitoppereid sinule meeldiva sõnumiga. Soovitame taas piirduda 1-3 sõnaga topperis, sest siis saab teha tugeva ja efektseima kaunistuse. Koogitopperite värvivalik on väga lai ja olemas on pea kõik toonid nii glitter- kui ka tavapabereid. Tellides kirjuta mulle, mis toonides umbes topperit sooviksid ja teen sulle parima võimaliku lahenduse! 

Tellimusi postitan 3-5 tööpäeva jooksul, kui sul on kiire, siis saad teha ka kiirtellimuse, mis maksab 5€ ja siis postitame paki esimesel võimalusel 1-2 tööpäeva jooksul.


Hoiame oma issisid ja vanaissisid ning tähistame nende vahvat pidupäeva!


Happy Vibes Only