Valentinipäeva trio “FOR HER/FOR HIM”

Original price was: 30,00 €.Current price is: 15,00 €.

Osta korraga 3tk tegevus- ja lunastuskaarte: kohtingukaardid ja lunastuskaardid nii naistele kui meestele ja saad need soodushinnaga 15€. Kaardid on lihtsas inglise keeles ja pakuvad rõõmu ja vaheldust teie suhtele terveks aastaks!
  • 52 lunastuskaarti (Promise cards), mida saate kaaslasele jagada sobival hetkel, et saavutada oma soov ja tahtmine! Lunastuskaarte kasutades on teil võimalik saada kaaslaselt üllatusi, abi kodutöödes, hoolitsusi jne. Siivutumad kaardid jäävad juba teie enda avastada! Võtke kaarte pakist vastavalt oma soovidele. Kaardi pöördele saate kirjutada lunastuse toimumise kuupäeva ja märkmeid. Leppige kokku, kas kaardid on korduvkasutatavad või mitte. Mõned kaardid on tühjad, et saaksite nendele personaalsed lunastused ise peale kirjutada.
  • 52 kohtingukaarti (Date Night ideas) mitmesugusteks lõbusateks, seiklusrohketeks, aktiivseteks ja romantilisteks kohtinguideedeks! Leides aega teineteisele ja kasutades igal nädalal ühe kaardi, jätkub pakist terveks aastaks. Kaarte võib korduvkasutada ning jagada ka pikema perioodi peale. Iga kaardi pöördel on ala, kuhu saate märkida kohtingu toimumise kuupäeva, valida kas tegevus meeldis teile või mitte, ning kirjutada mälestuseks eredamaid hetki.
Hetkel saadaval ENG versioon
Sobilik 18+ vanusele.