Sõnumiga seinapilt “She was fierce”

34,90 

Kirjeldus

Sõnumiga seinapilt! Mida kinkida naisele? Aga loomulikult pilt, mis iseloomustab täpselt teda 🤍 Raamitud pildil on kasutatud sõnumit “But it was never for her to stand still in quiet places. She was too fierce to be ordinary”. Kingi endale või kallile naisele emadepäevaks, naistepäevaks, sõbrapäevaks, beebi sünni puhul, tähtpäevaks, olulise saavutuse puhul või sünnipäevaks.  Happy Vibes seinapildid on loodud südame ja armastusega naiselt naisele 🖤 kõik pildid valmivad käsitööna ja sisaldavad endas naise siluetti + võimestavat lauset.

Kõik pildid on leitavad SIIT.

Iga pildi valmistamisel olen sellesse pannud head soovid, jõu, tugevuse ja võime selle saaja salasoovidel täituda 🤍

Seinapildid on valminud glitter paberil, mis tähendab, et neil on äge müstiline sädelus, mis teebki nad eriliseks.

Pildid tulevad koos raamiga – palun vali, kas soovid kuldset, valget või musta raami. Kui soovid tellida pilti kingituseks, märgi kommentaari, et see läheb kingituseks ja lisame saaja nimeks ja numbriks selle, kellele see mõeldud on. Soovi korral prindime juurde ka kaardi – jäta tekst palun kommentaari.

Pakke saadame nii Smartposti, Omniva kui DPD-ga ja samuti saab ise järgi tulla eelneval kokkuleppel Peetrisse.

Valmimise aeg on 3-5 tööpäeva, kuid saad esitada ka kiirtellimuse, mil postitame paki 1-2 tööpäeva jooksul.

Eritellimuste puhul võta ühendust hello@happyvibes.ee

NB! Piltide kogu on peagi ka täienemas ja uued kategooriad lisandumas 🤍 Kui soovid olla kursis meie uudiste ja uute toodetega, liitu Happy Vibes uudiskirjaga.


Taustalugu: Kuidas meie sõnumiga pildid loodi?

Meie raamitud seinapildid on kujundatud mõtte ja hingega. Iga seinapilt peidab endas lugu. Iga lause peidab endas tunnet ja kogemust. Kõik meie seinapiltidel nähtavad figuurid koos mõttega on loodud nii, et need kõnetaksid südamest selle saajat. Need ei ole lihstalt pildid – Happy Vibes seinapildid on kingitus, mis annab selle saajale salajase väe ja tugevuse saavutada kõik oma eesmärgid, ootused, unitused ja salasoovid. Need on abiks, kui kujundad oma elu oma mõtete ja tunnete järgi ja tead, et sõnadel on suur jõud. Mõtetel on suur jõud.

Soovitame pilt paigutada kohta, kus igal hommikul ärgates on see koheselt nähtav. Nii on selle mõju tugevam.

Telli pilt endale või kingituseks – kõik erisoovid saad mugavalt jätta kommentaaridesse.

seinapildid I seinamaalid I sõnumiga seinapilt I raamitud seinapilt I seinapildid I postrid I tähendusega poster

Sulle võib meeldida ka…