Seinapilt SÕNN

34,90 

Kirjeldus

Seinapilt SÕNN! Mida kinkida sõnnile? Aga loomulikult tähtkujuga pilt, mis paneb iga ägeda Sõnni särama 🤍  Ilus kingitus sünnipäevaks endale või kallile naisele . Happy Vibes seinapildid on loodud südame ja armastusega naiselt naisele 🖤 kõik pildid valmivad käsitööna ja sisaldavad endas tähtkuju siluetti + konstellatsiooni.

Kõik pildid seinapiltide kollektsioonist on leitavad SIIT.

Iga pildi valmistamisel olen sellesse pannud head soovid, jõu, tugevuse ja võime selle saaja salasoovidel täituda 🤍

Seinapildid on valminud glitter paberil, mis tähendab, et neil on äge müstiline sädelus, mis teebki nad eriliseks.

Pildid tulevad koos raamiga – palun vali, kas soovid kuldset, valget või musta raami. Kui soovid tellida pilti kingituseks, märgi kommentaari, et see läheb kingituseks ja lisame saaja nimeks ja numbriks selle, kellele see mõeldud on. Soovi korral prindime juurde ka kaardi – jäta tekst palun kommentaari.

Pakke saadame nii Smartposti, Omniva kui DPD-ga ja samuti saab ise järgi tulla eelneval kokkuleppel Peetrisse.

Valmimise aeg on 3-5 tööpäeva, kuid saad esitada ka kiirtellimuse, mil postitame paki 1-2 tööpäeva jooksul.

Eritellimuste puhul võta ühendust hello@happyvibes.ee

NB! Piltide kogu on peagi ka täienemas ja uued kategooriad lisandumas 🤍 Kui soovid olla kursis meie uudiste ja uute toodetega, liitu Happy Vibes uudiskirjaga.


Taustalugu: Kuidas Happy Vibes tähtkujudega seinapildid loodi?

Meie raamitud seinapildid on kujundatud mõtte ja hingega. Tähtkujudega seinapildid on täiend Happy Vibes sõnumiga seinapiltide kollektsioonile. Kõik meie seinapiltidel nähtavad tähtkuju figuurid oodud nii, et need kõnetaksid südamest selle saajat. Need ei ole lihstalt pildid – Happy Vibes seinapildid on kingitus, mis annab selle saajale salajase väe ja tugevuse saavutada kõik oma eesmärgid, ootused, unitused ja salasoovid. Need on abiks, kui kujundad oma elu oma mõtete ja tunnete järgi ja tead, et sõnadel on suur jõud. Mõtetel on suur jõud.

Soovitame pilt paigutada kohta, kus igal hommikul ärgates on see koheselt nähtav. Nii on selle mõju tugevam.

Telli pilt endale või kingituseks – kõik erisoovid saad mugavalt jätta kommentaaridesse.

seinapildid I seinamaalid I sõnumiga seinapilt I tähtkuju kingiidee I raamitud seinapilt I seinapildid I postrid I tähendusega poster

Sulle võib meeldida ka…